• Sandane - Norge
  • Bergen- Norge
  • Danmark
  • Sverige
  • Suomi
  • Nederland
  • UK
  • Bano Sandane

    Administrasjon / Logistikk / Lager

    Utstillingsplassen 3
    6823 Sandane

    Telefon: +47 57 86 98 00
    Telefaks: +47 57 86 98 01
    post@bano.no


    Roy Elsayed

    Administrasjon direktør/ CEO

    Mobile: +47 91 33 97 70
    roy@bano.no

    Yngvill Oen

    Administrativ koordinator
    Administrative Coordinator

    Mobile: +47 92 03 81 47
    yngvill@bano.no

    Ingrid Gimmestad

    Administrativ koordinator
    Administrative Coordinator

    Mobile: +47 97 16 40 88
    ingrid@bano.no

    Runar Olsen

    Produkt og logistikkansvarlig
    Products and logistics

    Mobile: +47 48 29 24 64
    runar@bano.no

    Tore Støylen

    Installasjonsleder
    Installation Manager

    Mobile: +47 90 96 70 10
    tore@bano.no

    Gregers Kondrot

    Teknisk Tegner
    Technical drawings

    Mobile: +47 99 11 45 85
    gregers@bano.no

    Njål Dvergsdal

    Kontormedarbeider
    Office assistant

    Mobile: +47 97 50 39 06
    njal@bano.no

    Lars Petter Støylen

    Installasjonsleder
    Installation manager

    Mobile: (+47) 917 44 140
    Lars.Petter@bano.no

    Bano Bergen

    Salg / Markedsføring

    Postadresse:
    Postboks 43 Sentrum
    5803 Bergen

    Besøksadresse:
    Fortunen 4
    5013 Bergen

    Telefon: +47 55 30 26 30
    post@bano.no


    Kai-Rune Klubben

    Konserndirektør Salg
    Executive Sales Director 

    Phone: +47 90 53 07 09
    kk@bano.no

    Daniel Nesse

    Prosjektleder
    Project Manager
    Physical Therapist

    Phone: +47 95 97 87 60
    daniel@bano.no

    Veronica Silden Orth

    Prosjektleder
    Project Manager

    Phone: +47 94 81 98 57
    vs@bano.no

    Erlend Jørgensen

    Teknisk leder
    Technical manager

    Phone: +47 40 85 16 02
    erlend@bano.no

    Sandra Mara Santos

    Leder Kreativ Design
    Design Department Manager

    Phone: +47 90 10 11 95
    sandra@bano.no

    Bano Danmark A/S

    Møllehaven 8
    4040 Jyllinge - Danmark

     

     


    Kai-Rune Klubben

    Koncerndirektør Salg
    Executive Sales Director

    Mobile: +47 905 30 709
    kk@bano.no

    Mikael Østergaard Larsen

    Salgschef / Ergoterapeut 
    Sales Manager/ Occupational Therapist

    Mobile: +45 26 24 55 14
    mikael@bano.dk

    Trine Thyrrestrup

    Projekleder / Ergoterapeut
    Project Manager / Occupational Therapist

    Mobile: +45 40 84 37 79
    trine@bano.dk

    Dallas J.Adcock

    Tekniskt ansvarlig
    Technical Drawing

    Mobile: +45 30 49 66 18
    dallas@bano.dk

    Bano Sverige AB

    Malmskillnadsgatan 58
    111 38 Stockholm - Sverige

    Telefon: +46 (0)8 30 11 10
    Telefax: +46 (0)8 651 16 22


    Kai-Rune Klubben

    Koncerndirektör Sälj
    Executive Sales Director

    Mobile: +47 905 30 709
    kk@bano.no

    Daniel Nesse

    Säljchef / Leg.Sjukgymnast
    Sales manager/ Physiotherapist

    Mobile: +47 95 97 87 60
    daniel@bano.no

    Malin Nordström

    Projektledare
    Leg.Sjukgymnast
    Project manager
    Föräldraledig från januari 2016

    Phone: +46 (0) 8 52 777 515
    Mobile: +46 (0) 721 837 937
    malin@bano.se  

    Jennie Svensson

    Projektledare
    Project Manager

    Phone: +46 (0) 8 52 777 511
    Mobile: +46 (0) 70 837 55 99
    jennie@bano.se

    Maria Jantunen

    Projektledare
    Project Manager

    Phone: +46 (0) 8 52 777 513
    Mobile: +46 (0) 766 459 323
    maria@bano.se

    Susanne Clasberg

    Projektkoordinator
    Technical Manager

    Phone: +46 (0) 8 52 777 514
    Mobile: +46 (0) 70 888 34 88
    susanne@bano.se

    Bano Partner Finland

    Hovila Oy
    Sinimäentie
    02630 ESPOO

    Phu: 09-5259 750
    Fax: 09-5259 7530

    myynti@hovila.fi
    http://www.bano.fi/

    Bano Benelux BV

    Lelystraat 17 D
    3364 AH Sliedrecht
    0184 -785353
    info@banobadkamers.nl

    Bano Partner UK

    Showroom

    Accora LTD
    Charter House
    Barrington Road
    Orwell
    Cambridge
    CG8 5QP

    Phone: 01954 214040
    Fax: 01954 214060

Bano Danmark A/S 
Møllehaven 8
4040 Jyllinge - Danmark